top of page
tło_LP.png
DLA ODPOWIEDZIALNEGO BIZNESU

Zrównowa┼╝ony rozwój z Gleevery

Odkryj, dlaczego ESG to kluczowa kwestia dla Twojej organizacji i jak Gleevery mo┼╝e pomóc osi─ůgn─ů─ç cele zrównowa┼╝onego rozwoju.

Zaufali nam

Zrównowa┼╝ony rozwój?

To się opłaca!

ESG to podej┼Ťcie do biznesu, które w praktyce koncentruje si─Ö na trzech kluczowych obszarach: ┼Ťrodowisku, spo┼éecze┼ästwie i ┼éadzie korporacyjnym.

Firmy, które wdro┼╝y┼éy strategi─Ö ESG w swojej dzia┼éalno┼Ťci, obni┼╝y┼éy emisje CO2 o ┼Ťrednio 25% w ci─ůgu ostatnich pi─Öciu lat. To nie tylko korzy┼Ť─ç dla ┼Ťrodowiska, ale równie┼╝ oszcz─Ödno┼Ťci finansowe.

Badania pokazuj─ů, ┼╝e przedsi─Öbiorstwa skupiaj─ůce si─Ö na ESG s─ů bardziej op┼éacalne - osi─ůgaj─ů o 10% wy┼╝szy zysk operacyjny ni┼╝ konkurencja. Inwestorzy równie┼╝ zwracaj─ů uwag─Ö na ESG - w 2021 roku globalne inwestycje ESG wzros┼éy o 42%.

Drzewa z g├│ry
homeline2.png

Wyzwanie, na które czekaj─ů kolejne pokolenia

Wdro┼╝enie ESG to zobowi─ůzanie, ale tak┼╝e wyzwanie. Firmy musz─ů podj─ů─ç konkretne dzia┼éania, takie jak redukcja emisji gazów cieplarnianych o co najmniej 50% w ci─ůgu najbli┼╝szych 10 lat. Jednak wyzwania te id─ů w parze z okazjami - firmy, które inwestuj─ů w ESG, maj─ů wi─Öksz─ů szans─Ö na przyci─ůgni─Öcie m┼éodszych konsumentów, którzy coraz bardziej dbaj─ů o kwestie zrównowa┼╝onego rozwoju

Deweloperzy
homeline2.png

61% kandydatów w wyborze pracodawcy uwzgl─Ödnia to, jak rekrutuj─ůca firma wp┼éywa na ┼Ťrodowisko naturalne.  Kandydaci bior─ů pod uwag─Ö szkodliwo┼Ť─ç dzia┼éalno┼Ťci bran┼╝y na ┼Ťrodowisko oraz zobowi─ůzania podejmowana przez firm─Ö w ramach zrównowa┼╝onego rozwoju (po 38% wskaza┼ä). 32% uczestników badania zwraca uwag─Ö na prowadzone przez firm─Ö dzia┼éania pro-ekologiczne.

Badanie Hays, marzec-kwiecień 2022

Wpływ Gleevery na ESG

Pochmurny dzień
1-circle.png

Środowisko

Stworzyli┼Ťmy Gleevery, aby umo┼╝liwi─ç wielokrotny wynajem ró┼╝nego rodzaju sprz─Ötów. ┼ü─ůczymy po┼é─ůczenie producentów z u┼╝ytkownikami. Wp┼éywamy na wyd┼éu┼╝enie ┼╝ycia produktów i przyczyniamy si─Ö do ograniczenia nadmiernej produkcji przedmiotów. 

ÔÇő

Nasze rozwi─ůzanie pomaga w optymalizacji procesów i zasobów, co prowadzi do efektywniejszego wykorzystania energii i surowców. Dzi─Öki temu firmy mog─ů unika─ç marnotrawstwa i zmniejsza─ç swoj─ů ekologiczn─ů stop─Ö

2-circle.png

Społeczeństwo

Gleevery, poprzez us┼éug─Ö wynajmu sprz─Ötu, aktywnie wspiera ró┼╝norodno┼Ť─ç i inkluzj─Ö, umo┼╝liwiaj─ůc ludziom w ró┼╝nym wieku, p┼éci, z ró┼╝nymi preferencjami i poziomem dochodów realizacj─Ö swoich pasji. Gleevery daje dost─Öp do szerokiego zakresu sprz─Ötu, eliminuje bariery finansowe zwi─ůzane z zakupem oraz tworzy spo┼éeczno┼Ťci pasjonatów. Us┼éuga ta sprzyja tworzeniu inkluzywnych spo┼éeczno┼Ťci pasjonatów, w których ró┼╝norodno┼Ť─ç jest doceniana i wspierana.

Zespół Meeting
Przyjaciele na workach z fasol─ů
3-circle.png

Zarz─ůdzanie

Gleevery mo┼╝e wspiera─ç firmy w monitorowaniu i  raportowaniu swoich dzia┼éa┼ä w obszarze ESG, co zwi─Öksza transparentno┼Ť─ç zarz─ůdzania i informacji dla inwestorów i interesariuszy.

Nie bez znaczenia jest równie┼╝ model biznesowy Gleevery, który promuje wynajem sprz─Ötu zamiast zakupu. Dzi─Öki temu Gleevery wpisuje si─Ö w zrównowa┼╝one praktyki zarz─ůdzania, co jest zgodne z d┼éugofalowymi celami ESG.

Dzia┼éamy na rzecz lepszego ┼Ťrodowiska

Ka┼╝dy wynajem zrealizowany przez Gleevery to jedno nowe posadzone drzewo.  

Uzupe┼énij swoj─ů strategi─Ö ESG
z Gleevery!

zarowka-gleevery-szkic.png
Innowacyjne rozwi─ůzanie

Gleevery umo┼╝liwia ┼éatwy i szeroki dost─Öp do technologii oraz sprz─Ötów dla ró┼╝nych odbiorców.

ekologia-gleevery-szkic.png

Pozytywny wp┼éyw na ┼Ťrodowisko

Gleevery promuje ┼Ťwiadome ekologicznie zachowania i wspiera ekonomi─Ö cyrkularn─ů.

formularz-gleevery-szkic.png

Raportowanie niefinansowe

Gleevery może usprawnić proces raportowania niefinansowego i wykorzystuje proekologiczne i prospołeczne działania.

Spotkanie w biurze

Gleevery – Twój Partner ESG

Twórz z nami raporty ESG, które przyci─ůgaj─ů inwestorów i buduj trwa┼ée relacje z klientami oraz z pracownikami, pokazuj─ůc swoje zaanga┼╝owanie w kwestie zrównowa┼╝onego rozwoju.

tlo.png
maziaj_edited.png

Porozmawiajmy!

Napisz do nas 

Napisz do nas i porozmawiajmy, jak Gleevery mo┼╝e uzupe┼éni─ç Twoj─ů strategi─Ö ESG. 

ÔÇő

ook@gleevery.com

tło_LP.png
bottom of page