top of page

Biurowe inspiracje Gleevery - część 2 👩🏼‍💻

Wracamy do tematu podjętego w jednym z poprzednich wpisów na blogu Gleevery. Jeśli chcesz zapoznać się z pierwszą odsłoną biurowych inspiracji i - kto wie - znaleźć w niej coś dla siebie, zapraszamy tutaj.

A teraz nie tracimy czasu tylko lecimy z kolejną edycją biurowych inspiracji by Gleevery!


1. Postaw na biurko!

Poprzednim razem mówiliśmy o wygodnych i ergonomicznych krzesłach - te powinny jednak iść w parze z równie komfortowym biurkiem. Koniec końców tworzysz w ten sposób środowisko, w którym pracownicy spędzą minimum 8 godzin dziennie. Zadaniem każdego odpowiedzialnego pracodawcy powinno być zagwarantowanie warunków, które nie tylko uprzyjemnią te czas ale i sprawią, że będzie maksymalnie efektywny!


Jak zrobić to z Gleevery?

Wygodne, nowoczesne i ergonomiczne biurka to podstawa każdego biura. Solidne i wytrzymałe materiały, odpowiednia konstrukcja dopasowana do charakteru wykonywanej pracy oraz sprzętu, którym posługuje się pracownik i chociażby regulowana wysokość blatu dla większego komfortu. To tylko niektóre z cech dobrego biurka, w które możesz wyposażyć biuro.


Wynajmij nowoczesne biurko z Gleevery!


2. Urządzenie takie jak biuro - wielofunkcyjne

Owszem, istnieją biura, które w pełni opierają się na digitalu i drukują coś średnio raz na niedzielę (palmową). Są natomiast takie firmy, których ściany, podłogi (i właściwie wszystkie powierzchnie płaskie) zdobią stosy segregatorów, teczek i makulatury niemalże epickich proporcji. Urządzenia wielofunkcyjne to niezbędnik dla takich właśnie miejsc.


Jak zrobić to z Gleevery?

Wydajne drukowanie, szybkie i sprawne skanowanie czy kopiowanie, no i wygodna obsługa (żegnamy: “eeej, kto wie jak się tu skanuje?”), to jedne z najważniejszych funkcji, które ułatwią pracę i życie tym, mającym do czynienia z papierologią na co dzień. Jeśli zależy Ci na efektywności, a dobrze zorganizowane działania i pełna operacyjność to coś, co charakteryzuje Twoją firmę to z całą pewnością przyda Ci się urządzenie wielofunkcyjne - takie jak Twoje biuro!


Wynajmij nowoczesne urządzenie wielofunkcyjne z Gleevery!


3. Telewizory

Spotkanie z flipchartem i post-itami? Chyba najwyższy czas przejść level wyżej! Aby podnieść jakość spotkań wewnątrz firmy lub tych z klientem i przywitać się z nowymi technologiami postaw na telewizor. Wyświetlanie prezentacji, przeglądanie benchmarków, prowadzenie rozmów wideo, interaktywne połączenie z laptopami - już wkrótce przekonasz się, jak wiele możesz zyskać z takim upgradem technologicznym.


Jak zrobić to z Gleevery?

Przede wszystkim dostosuj wybór telewizora do potrzeb swoich i Twoich pracowników. Zapoznaj się z technologiami, które oferują producenci i wybierz idealny model z naprawdę szerokiej oferty. Weź pod uwagę nie tylko funkcjonalność ale i rozmiar - tak, by telewizor idealnie pasował do sali konferencyjnej lub przestrzeni wspólnej.


Wynajmij nowoczesny telewizor z Gleevery!


4. Level pro z Projektorem

Chcesz pójść jeszcze wyżej? Wszystko to, co z telewizorem możesz zrobić na jeszcze większą skalę z projektorem. Jeśli tylko Twoje biuro na to pozwoli, to ta biała ściana, która teraz straszy pustką może w mgnieniu oka przeistoczyć się wielkoformatowy “ekran”.


Jak zrobić to z Gleevery?

Podobnie jak z telewizorem zbadaj swoje zapotrzebowanie na projektor i dobierz idealną technologię. Projektor to jeden z najmodniejszych gadżetów, który jak nic krzyczy “innowacja”, a ich rynek rozwija się błyskawicznie, co chwila dostarczając nowych rozwiązań - znajdziesz coś dla siebie bez żadnego problemu! Pamiętaj też, że projektor posłuży nie tylko za pomoc w trakcie spotkań firmowych. Integracja spod znaku “Wieczór Filmowy”? Kinowe wrażenia już na Was czekają!


Wynajmij nowoczesny projektor z Gleevery!


5. Strefa rozrywki

Nie samą pracą człowiek żyje! Postaramy się, aby stałym elementem biurowych inspiracji były gadżety, które sprawią, że pracownicy będą się dobrze bawić, zacieśniać relacje, spędzać ze sobą czas i integrować. Gdy w zespole panuje dobra atmosfera, o równie dobre wyniki nie trzeba się martwić. :)


Jak zrobić to z Gleevery?

A może by tak… w coś sobie pograć? Gaming to aktywność, która każdego dnia łączy miliony ludzi na całym świecie i, jako doskonała rozrywka, szturmem zdobywa kolejne serca. Konsola nowej generacji, kilka padów, wygodne siedzenia i przegląd gier dla każdego (wyścigi, strzelanki, przygodówki, symulatory) to recepta na codzienne mini integracje w Twoim zespole. Stresujące spotkanie, kolejny sukces lub po prostu chwila odprężenia? W ten sposób każdy może odreagować lub odpocząć, grając w ulubiony bądź zupełnie nowy tytuł.


Wynajmij konsolę z Gleevery!


Chcesz, aby Twoja firma stale się rozwijała i otwierała na nowe technologie? Daj nam znać, a razem sprawimy, że staniesz się liderem innowacji!Powiązane posty

Zobacz wszystkie
bottom of page