top of page
gradient-tlo.png
lisc1-bialy-przezroczysty.png

Benefit na miarę XXI wieku

MacBook_Zrzut ekranu 2022-06-30 o 15.20.26.png

Dzięki platformie Gleevery stworzysz innowacyjne i proeekologiczne miejsce pracy.

maziaj.png
Praca w biurze

Wprowadź do swojej firmy Gleevery - unikalny benefit odpowiadający na potrzeby pracowników, odpowiedzialny ekologicznie i wyjątkowo atrakcyjny dla talentów, które chcesz mieć u siebie!

homeline2.png

Chcesz wyróżnić się na rynku jako pracodawca?

Jak to działa?

znak-zapytania-gleevery-szkic.png

Platforma Gleevery to pierwszy i jedyny taki benefit w Polsce współtworzony przez pracowników. Jednym kliknięciem mogą oni wybrać i wynająć na określony czas wymarzone produkty np. sprzęt sportowy, codziennego użytku czy elektroniczny. Po okresie wynajmu my dbamy o dłuższe życie produktów, a pracownik nadal ma dostęp do atrakcyjnej i szytej na miarę oferty!

1-gleevery-szkic.png

Umawiamy się na szybkie spotkanie!

Wystarczy nam 30 minut! My poznamy potrzeby Twojej firmy

i pracowników, a Ty odkryjesz korzyści współpracy z Gleevery

i dowiesz się, jak możemy wesprzeć Cię w obszarach ESG

i HR. Dzięki temu stworzymy dla Ciebie idealną ofertę!

2-gleevery-szkic.png

Oddaj głos pracownikom!

Wprowadzenie nowego benefitu nie może się odbyć bez rozmowy

z pracownikami. My ułatwiamy ten proces, dzięki dedykowanej platformie, na której, oprócz wynajmu, mogą oni głosować na interesujące ich produkty. Pozwoli to trafnie ocenić potrzeby pracowników i ich oczekiwania.

3-gleevery-szkic.png

Korzystaj z benefitu przyszłości

Stwórz firmę odpowiedzialną społecznie. Zapewnij swoim pracownikom jedyny taki benefit w Polsce. Sprawdzaj na bieżąco jak Twoje działania przyczyniają się do redukcji CO2. Działaj aktywnie w obszarze ESG i CSR oraz twórz markę wrażliwą na ochronę środowiska.

Dlaczego warto?

Wspólnie tworzymy benefit, który wspiera kluczowe obszary w firmie i to, co w niej najważniejsze - ludzi. Wzmacniamy działania działów HR, Employer Brandingu, CSR, ESG.

recykling-gleevery-szkic.png

Bo tworzysz przyjazne i proekologiczne miejsce pracy

Pracownicy coraz częściej zwracają uwagę na coś więcej niż atrakcyjne wynagrodzenie. Chcą identyfikować się z kulturą organizacyjną i wyznawanymi przez firmę wartościami. Gleevery wspiera pracodawców w realizacji tych potrzeb.

zarowka-gleevery-szkic.png

Bo kreujesz innowacyjne miejsce pracy

Młodzi ludzie nie kryją się z tym, że oprócz satysfakcji i dobrej atmosfery w miejscu pracy szukają dostępu do nowoczesnych technologii. Coraz częściej jest to czynnik, który decyduje o podjęciu zatrudnienia w danej firmie. Benefit Gleevery stanowi odpowiedź na te oczekiwania.

zbijanie-piątki-gleevery-szkic.png

Bo przyciągasz najlepsze talenty w swojej dziedzinie

Wyniki badań Hays Poland potwierdzają, że prowadzenie biznesu świadomego  społecznie i ekologiczne jest dla wielu kandydatów decydującym argumentem za podjęciem współpracy z daną firmą.

ekologia-gleevery-szkic.png

Bo masz pozytywny wpływ na środowisko

…a dzięki temu przekonujesz do siebie potencjalnych klientów, na co wyraźnie wskazują badania. Dzięki Gleevery promujesz świadome ekologicznie zachowania swoich pracowników, a każdy wynajem oznacza jedno posadzone drzewo! 

kciuk-w-gore-gleevery-szkic.png

Bo dbasz i doceniasz swoich pracowników

Zadowolony pracownik to wydajny pracownik - żadna tajemnica. Wraz z Gleevery zyskujesz szansę na dostarczenie pracownikom wyjątkowego benefitu, a także szereg możliwości, które zaprocentują w przyszłości!

formularz-gleevery-szkic.png

Bo wspierasz firmę w obszarze sporządzania raportów niefinansowych

Wiemy, że sprostanie wymaganiom narzuconym przez międzynarodowe organizacje w obszarze sporządzania raportów niefinansowych jest dużym wyzwaniem. Teraz możesz usprawnić proces raportowania niefinansowego i wykorzystać proekologiczne i prospołeczne działania organizowane z Gleevery.

Zostaw nam kontakt lub od razu umówmy się na 30 min spotkanie, porozmawiajmy!

avatar01b.png

Tak, my też nie możemy się doczekać!

icon50.png
bottom of page