top of page
gradient-tlo.png
lisc1-bialy-przezroczysty.png

Wynajmuj ulubione produkty

Po co kupować, gdy można wynająć? Poznaj wygodną ofertę i wybieraj spośród tysięcy sprzętów. To Ty decydujesz o długości najmu, korzystasz kiedy potrzebujesz i dbasz o środowisko!

avatar01b.png
avatar01b.png
klawiatura-gleevery-szkic.png
myszka-gleevery-szkic.png
avatar01b.png
pad-gleevery-szkic.png
maziaj.png
picclean.jpg

Dzięki współpracy z Media Expert - największą siecią elektromarketów w Polsce - masz pewność, że znajdziesz to, czego szukasz! Teraz możesz wynająć dowolny spośród tysięcy produktów bezpośrednio

w salonie Media Expert, naszego pierwszego partnera!

Wynajmuj z Gleevery, odbierz w Media Expert

homeline1.png

Jak to działa?

sklep-gleevery-szkic.png

Zapraszamy do salonu Media Expert!

Udaj się do najbliższego salonu Media Expert. Usługa pilotażowa Gleevery jest już dostępna w każdym sklepie Media Expert w Polsce!

telefon-gleevery-szkic.png

Wybierz produkt i zeskanuj kod QR z zawieszki!

Kod QR przeniesie Cię do dedykowanej strony, gdzie określisz minimalną długość wynajmu i uzupełnisz dane osobowe. Cały proces zajmie Ci maksymalnie 5 minut, a doradca Media Expert z chęcią pomoże Ci go przejść.

dron-gleevery-szkic.png

Opłać pierwszy miesiąc wynajmu i ciesz się produktem!

Opłaty dokonasz w kasie Media Expert lub online przez wygodny link z wiadomości SMS. Pracownik Media Expert poprosi Cię o okazanie dowodu osobistego w celu weryfikacji tożsamości i tyle!

Co dla Ciebie mamy?

Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 2500 produktów możliwych do wynajmu! Sprawdź jakie kategorie produktów są aktualnie dostępne w Gleevery!

maziaj.png
Praca na laptopie
homeline1.png
gradient-tlo.png

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Regulamin = Umowa

Nie lubimy marnować papieru, dlatego wszystkie niezbędne dokumenty tj. Regulamin stanowiący Umowę, również znajdziesz w swojej skrzynce mailowej.

Niezbędne informacje

Raz w miesiącu, drogą mailową, otrzymasz od nas wygodne i bezpieczne linki do płatności za najbliższy okres oraz pomocne skróty do niezbędnych informacji o wynajmie.

Harmonogram spłat

Po udanej realizacji, na wskazany adres e-mail, otrzymasz od nas harmonogram spłat na każdy miesiąc okresu wynajmu.

Zakończenie wynajmu

Kiedy będzie się zbliżał koniec Twojej umowy otrzymasz od nas maila, w którym znajdziesz dwie wygodne opcje. Możesz zakończyć wynajem lub szybko i łatwo go przedłużyć. Jeśli postanowisz zakończyć wynajem wygenerujemy dla Ciebie list do zwrotu produktu.

Wykupienie produktu

A może przywiązałeś się do produktu i ani myślisz się z nim rozstawać? Możesz wykupić go na dogodnych warunkach. 

formularz-gleeevery-szkic.png
homeline2.png

Bądź eeko w 3 krokach

Wielkie zmiany zaczynają się od Ciebie! Podaruj produktom kolejne życie i podejmuj proekologiczne decyzje dla jutra już dziś!

listek-gleevery-szkic.png

Wynajmij

Wybierz i wynajmij interesujący CIę produkt zamiast go kupować. Dopasuj długość wynajmu do twoich potrzeb i...

Korzystaj

W końcu masz ubezpieczenie! :) W razie przypadkowych uszkodzeń nie musisz się martwić. My pokrywamy 60% kosztów naprawy lub proponujemy wymianę na nowy produkt.

Oddaj do ponownego użytku

Czas zwrócić produkt? Wysyłasz go do nas, a my dajemy mu kolejne życie i przygotujemy do wynajmu dla następnej osoby (a potem następnej i następnej...). Dla Waszej wygody i dobra planety możemy działać bez przerwy!

gradient-tlo.png
homeline1.png
bottom of page